Icebreak

Polat Erzurum Resort Hotel ( 4 - 7 Mart)

Polat Erzurum Resort Hotel ( 4 - 7 Mart)

Büyüklük Bilgisi: 39.000 m² alana kurulu tesisin, 230 odası bulunuyor.


KONAKLAMA TİPİ

Otelimiz yarım pansiyondur.Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği fiyata dahildir. Icebreak festivaline özel,Polat Otel pistlerinde geçerli olacak şekilde tam gün Skipass kullanımı konaklama boyunca fiyata dahildir. 


KAYAK

Otele ait olan telesiyej sistemi ile dağ üzerinde bulunan kayak noktalarına kolay ve hızlı ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca Özelleştirme Daire Başkanlığı’na ait olan pistlerde ücretli olarak kayılabilmektedir. 50 km.’lik dünyaca ünlü pistleri ile kış sporlarını yapmak isteyenlerin hizmetinde olan Palandöken’de 4 ay boyunca kayak yapılabilmektedir. Ayrıca her yıl geleneksel olarak yapılan Alp Disiplini Kayak Müsabakaları bölgeye ayrı bir özellik kazandırmaktadır.


ÇOCUKLARA ÖZEL

Otelimizin içinde ve dışında olmak üzere 2 ayrı bölümde yer alan Mini Club, minik misafirlere kış sezonu boyunca her gün 08:30-12:00 ve 14:00-17:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Mini Club’da çocuklarınızın, özel eğitmenler eşliğinde farklı etkinliklere, oyun ve film gösterimlerine, kış sporları aktivitelerine katılmalarını sağlayabilirsiniz.


SAĞLIK KULÜBÜ

Polat Health Club; yılın 12 ayı sporunuzu yaparken eğlenebileceğiniz, sağlığınızı koruyarak form tutabileceğiniz keyifli bir ortam sunuyor.

 

NAKİT KREDİ KARTI
Konaklama Toplam Tek Çekim 2 Taksit 3 Taksit 6 Taksit Rezervasyon


* Belirtilen fiyatlar 2 gecelik konaklama fiyatlarıdır ve gerçekleşecek etkinlikler bu fiyatlara dahil değildir.


* Korona virüs tedbirleri kapsamında konserler ve partiler iptal edilebilir.Böyle bir durumda sadece satın alınan eğlence paketi bedeli misafirlere iade edilir.

15
35
48
4000
ÜST